DĚKUJEME!

www.youtube.com/watch?v=KOvULlwliEk

 

2020

 

Pojďte nám pomoci! Hledáme dočaskáře!
Chceš se postarat o pejska, kočičku nebo jiné zvířátko, dokud jim nenajdeme ten pravý domov?
Pak písni zprávu s infem o svých podmínkách a kontaktem
Okres Tábor, Čb, Jh

 
*************************************

 

30.1.3020

Vám všem, kteří jste drželi palce zachráněné Toničce a všem užasným lidem, co přispěli a díky kterým mohla proběhnout první operace zadní nožky.... děkujeme. Dnes byla Tonča na kontrole a noha je téměř uzdravená a bude možno ji zatěžovat. Operace druhé nožky je naplánovaná na 3.3. 

Jelikož částka přesáhla odhadovanou částku, stále nám chybí asi 10 - 15 000 Kč na druhou operaci

Budeme vděčni za jakoukoliv pomoc pro Tonču. Děkujeme ze srdce.
Transparentní účet 2800328417/2010

 

 

27.1.2020

Prosím!!! 

Dejte mi ještě šanci . Jsem Ali asi 7 letý kříženec bull. Moc jsem si ten život neužil, od mala jsem byl uvázaný na řetězu u boudy. Pak přišel můj páníček a vysvobodil mě a dal mi domov. Lidi, já jsem byl v sedmém nebi, teplo mi bylo, hlady jsem netrpěl, dostal jsem vychování a malou kámošku, tu mám tuze rád. Jen na ocásek jsem trochu háklivý. No a co se nestalo... do té naší smečky přibyl člověčí prcek. Za celý 3 roky jsem nic nevyvedl, až teď. Ani nevím, jak se to semlelo, ale to člověčí mládě na mne spadlo, já se tuze lekl a neštěstí bylo na světě. Ale já vážně nechtěl a teď mě můj páníček chce nechat uspat. Lidi, já mám takový strach! 

Dejte mi prosím ještě šanci 

Více info na tel.: 777 278 344

 

 

24.1.2020

Kdo jsme?

 Štěňata, co potřebují domov! Narodili jsme se 16.12.2019 své mamince (cane corso) a tatínkovi (kavkazský pastevecký pes x rhodenský ridgeback). Je nás celkem 9 kousků - 8 holčiček a 1 šmudla kluk, kterému dáváme pořádně zabrat tejně jako své úžasné mamince. Už koukáme a lezeme všude, kde se dá. Starají se o nás moc krásně. Ale jak nám budou 2 měsíce, musíme o dům dál. Budeme očkovaní a odčervení. Jsme plemena většího vzrůstu - těch 40+ kilíček... A kde se nácházíme? Ve Veselí nad Lužnicí.  PS: Teta, která za námi jezdí na čumendu, by si nás prý nechala všechny. Nedivíme se. Tak pac a pusu, vaše smečka.
Více informací na 725804386.

 

20.1.2020

KOČIČKY K ADOPCI

ELIÁŠ ,nalezen v listopadu na autobusové zastávce ze směru od Blaníku.

Zřejmě se ho někdo takhle zbavil.Vesnice je od zastávky vzdálená tři km a nikdo nikde.Jen pole a lesy.
Seděl tam a hrozně mňoukal.
V nejbližší době ho čeká kastrace.Je asi 6-8 měsíční kotě s polodlouhou srstí,která vyžaduje česání.Je hodně mazlivý.Vhodný do bytu,nebo domečku se zahradou.Hodí se i k větším dětem.Čistotný. Info na tel.č. 778 451 469

 

KOČÍSEK, hodně mrňavá kočička.Asi už nevyroste.Byla v motoru auta a řidič o ní nejevil zájem,nevím od koho přijela.Ale ani tam odkud byla o ní nebylo dobře postaráno.Měla škrkavky,blechy,průjem,svrab v uších a poraňené oko,které se pomalu hojí.Nyní už je zdravá a připravená vyrazit do nového domova.Je čistotná,hodně moc mazlivá a kontaktní.Zvyklá na malé psy a jiné kočky.Vhodná pro svou mírnou povahu a maličkost do bytu,nebo do domku s přístupem domu.778 451 469

 

VALKÝRA, Symetricky zbarvená kočičí holka,drobnější ale konstantní postavy-pravděpodobně kříženec britky,byla nalezená uprostřed lesa,kde mňoukala a bloudila.Byla na kost vyhublá,začervená a nemocná.Nyní je po kastraci,je asi rok stará.Velmi mazlivá,čistotná a přátelská.Vhodná do domku se zabezpečenou zahradou.Zvyklá na malé psy a ostatní kočky.Má trošku nosánek "nahoru"jako královna.Proto dostala jméno Valkýra.

778 451 469

 

 

CLEOFÁŠ, jsou mu asi 2 roky.Byl odstaven v prepravce na schodech veteriny.Je vykastrovaný,čistotný,velký mazel a submisivní povahy.Zvyklý na stejně velké psy a kočky.Vhodný pouze do bytu,nejlépe ke starším lidem bez dětí.Těch se bojí.

 

 

16.1.2020

URGENTNÍ !!!! 
Hledáme kojící kočičku, která by dokojila 5 nalezených desetidenních koťat nebo někoho, kdo by koťátka vypiplal z nejhoršího.  

Tel.: 777 27 83 44. Tábor a okolí.

Děkujeme.

 

13.1.2020

Zdravíme všechny naše příznivce :-)

My štěňátka krásně rosteme a dobře prospíváme., jen jsme se přestěhovala k naší lidské tetě i s maminkou. Naše maminka má zánět ve strucích, tak se to musí častěji mačkat a masírovat, což mi opravdu umíme a naše dočasná teta taky. 

Zároveň bychom vás chtěla moc poprosit o deky, prostěradla, pelíšky, prostě cokoliv. Nemusí být nové, my s nimi totiž rychle zatočíme jako tetina pračka, která prý už nestíhá...

Pac a pusu vaše smečka.

 

 

2.1.2020

Dnes nás ve svých 12 letech opustil zachráněný kluk Ori. Poslední tři roky svého života prožil to nejhezčí, lásce a se spoustou aktivit a zážitků, se psí partačkou a úžasnou rodinou, která mu dala úplně vše. 

Děkujeme. 

Měj se tam nahoře krásně lásko. A brzy se vrať!

 

 

1.1.2020

Čucháme začátek roku a taky samé dobré lidi. Obrovský dík patří všem, kteří jste nám pomáhali v minulém roce i těch předešlých, a prosíme o pomoc v tom letošním ....2020, abychom nemuseli koukat na svět přes tyhle mříže, uvázaní na řetězech, opuštění, v množírnách, týraní nebo nemocní. Ze srdce děkujeme a přejeme vám jen to dobré. 

Za ten zvířecí svět a za celý tým Za práva zvířat Káťa, Šárka a Jitka