2018

 
13.8.2018
 
Držte vsechny palce Dárečkovi a pošlete mu každý aspoň trošku síly. Prožívá teď těžké chvíle na veterině, trápí ho zdraví.
Děkuju Ivet
 
 
 
 
13.8.2018
 
Úžasný zakrslý králíček hledá nový domov, kde mu nikdo nebude ubližovat.
Planá nad Lužnicí
Pro více informací volejte 777 033 718.
 
 
 
 
 
 
12.8.2018
 
Nově jsme přijmuli černobílou kočičku , která se potulovala po Sojčáku. Kočičku jsme nenabízeli, protože není až tak mazlivá, a čekali jsme, až bude kontaktnější. Mezitím jsme zjistili, že je březí, a tak očekáváme porod koťátek. Až se koťátka narodí, budeme vás informovat.
 
 
 
 
5.8.2018
 
PROSÍME, KASTRUJTE!
 
 
 
 
4.8.2018
 
Kačenka hledá nový domov!
Už je z nejhoršího venku, je odblešená, odčervená. Krásně zvládá hygienu a je zvyklá na hooodně pejsků. Je to malý tygřík , ráda by se tulila do milující náruče, ale teď si chce užívat a hrát si se všemi a vším. 
Tak neváhejte a pro více informací volejte 777 278 344
 
 
27.7.2018
 
Hledám domov, kde pochopí, že jediné, co potřebuji, je láska. Doteď jsem to měla těžké. Určitě víte, co je to množírna. Ano, tam jsem se narodila a žila do 3 let než, zjistili, že nejsem ideální na množení, asi nejsem úplně čistokrevná jorkširka, tak se mě zbavili...naštěstí. 
Bojím se mužů. Bojím se i dětí. Neumím si moc hrát. Ráda bych se jen přitulila k někomu hodnému a mazlila se. Pokud je mezi vámi někdo, komu by to takto vyhovovalo, můžu se k vám nastěhovat?
Kontakt? 608 028 063
 
 
 
 
19.7.2018
 

Určitě spousta z vás sleduje kauzu tygřích jatek... vzpomeňme na všechny tvory zavražděné touto bestií... :-(

 

Citujeme z FB profilu Jsme hlasem zvířat:

"Obžalovaní muži podle měli tuto neděli jednoho z tygrů zastřelit. Pachatelé tygry usmrcovali nejčastěji střelou do oka, aby nedošlo k porušení kůže a mrtvému zvířeti podkládali tlapy, aby nedošlo k otlakům a byli schopni kůže prodat za maximální cenu. Těla tygrů byla následně porcována, vyvrhována a používána k výrobě tygřích extraktů dále zpracována pro další prodej. Všechny části byly zpracovány, vaření trvalo až 12 dní. Špatné maso bylo dáváno slepicím nebo dalším osobám. Největší poptávka byla po žlutých tygrech a následně bílých.

Během zásahu nalezli celníci tělo čerstvě usmrceného tygra, tygří kůže a 20 zamražených těl jiných chráněných živočichů, například bobra, ledňáčka nebo poštolky.

Dle informací LN to pachatelé měli vymyšlené tak, že když bylo zvíře starší a nehodilo se k focení s dětmi ani pro filmové natáčení anebo se vrátilo po letech drezúry v cirkusu, využili jeho tělo pro komerční účely.

Cena jednoho zvířete se pohybovala okolo 150 tisíc, 1 gram masoxu za 1500 Kč. Vzniklo až 20 kg masoxu z jednoho tygra. 6-7 takto zabitých tygrů ročně jim údajně "stačilo" na vydělání slušných peněz!
Během zásahu byla nalezena i živá zvířata, která byla zadokumentována a bude se ověřovat, zda mají čipy a jakým způsobem do zooparku dostala.
V České republice je registrováno asi 400 tygrů, v zoo jich je pouze 40. Poptávka v ČR po přípravcích z kočkovitých šelem roste, objevují se i ve vývozech.

Berouskův advokát Petr Štastný v úterý nechtěl obvinění příliš komentovat. „Rád bych v tuto chvíli zdůraznil, že to, co je kladeno těm pánům za vinu, má právní kvalifikaci přečinu. Je to jeden ze skupiny méně závažných trestných činů,“ uvedl pro LN Šťastný.

Informace o zásahu: V úterý byli v případu vedeném pod označením Trophy (trofej) obviněni tři lidé. Podle zjištění LN šlo právě o Ludvíka Berouska, který se dlouhodobě věnuje chovu šelem. Vyšetřovatelé skupinu okolo Berouska monitorovali podle zjištění asi 2,5 roku. A zadokumentovali údajně i tři případy usmrcení chráněných tygrů. K tomu mělo dojít právě v Zooparku Bašť, který provozuje Ludvík Berousek. Dále policisté obvinili vietnamského obchodníka, jenž zajišťoval prodej po ČR, EU i dál do Asie, a preparátora ze severních Čech. Ten měl na starosti zpracování mrtvého zvířete.

Jde o první případ v Evropě, který je zadokumentovaný už od domlouvání tygra až po stánkový prodej vyrobeného extraktu."

 

18.7.2018

Lištička ani jednoho zájemce ?? To snad ne!

Pojďme opět udělat něco neskutečného a nalézt domov 

Amy/Lištička

Když jí byl 1 rok zachránili jsme ji z romské slovenské osady.
Podotýkám, že u nás v dočasné péči byla naprosto pohodová a bez problému.
Našla brzy nový domov, kde je nyní 2,5 roku.

Majitelé se ozvali, že se Amy změnila a že začala být agresivní na fenku, se kterou žije (rodina si ji adoptovala až po Amy).
Vypadá to, že jí vadí stejně velcí psi. Větších se bojí a menší ignoruje. Amynka váží 8 kg.
Je to velice chytrá fenka, hygienu zvládá perfektně, zvyklá cestovat, jezdit MHD, krátké venčení nebo naopak 25 km jí obojí vyhovuje.
Miluje lidi, ale nějakým záhadným způsobem nemá ráda dětičky do cca 10 let..
Majitelé mají nyní miminko a tedy i strach.
Nesuďme je, proč a jak to můžou udělat, jejich psychika už se i tak odráží na Amy a prostě tam zůstat nemůže.

Touto cestou hledáme nové páníčky, kteří si budou 100% jisti, že mají o prťavku zájem, nedovolíme další duševní rozpoložení.

Amy je kastrovaná a báječná psí ženská, nachází se u Brna, kam je možné se na ni dojet podívat.

Více info po telefonu či mailu, případným zájemcům předám kontakt na majitele.

 
 
 
17.7.2018
 
 
 
 
 
11.7.2018
 
Ahoj, jmenuji se Koki a jsem cca 3měsíce staré kotě, zatím s označením - ta bez domova. Ráda bych to ale změnila!
Jsem veselá, hravá i mazlivá, kamarádím se psy i kočkami, jsem zvědavá a nebojácná, prostě kotě.
Pokud byste o mě měli zájem, pište nebo volejte, prosím, Kamče Rajchrtové na číslo 776 122 156.
 
Děkuje a přeje krásný den Vaše KOKI.
 
 
 
 
10.7.2018
 

Pojďme opět udělat něco neskutečného a nalézt domov 

Amy/Lištička

Když jí byl 1 rok, zachránili jsme ji z romské slovenské osady.
Podotýkám, že u nás v dočasné péči byla naprosto pohodová a bez problému.
Našla brzy nový domov, kde je nyní 2,5 roku.

Majitelé se ozvali, že se Amy změnila a že začala být agresivní na fenku, se kterou žije (rodina si ji adoptovala až po Amy).
Vypadá to, že jí vadí stejně velcí psi. Větších se bojí a menší ignoruje. Amynka váží 8 kg.
Je to velice chytrá fenka, hygienu zvládá perfektně, je zvyklá cestovat, jezdit MHD, krátké venčení nebo naopak 25 km jí obojí vyhovuje.
Miluje lidi, ale nějakým záhadným způsobem nemá ráda dětičky do cca 10 let..
Majitelé mají nyní miminko a tedy i strach.
Nesuďme je, proč a jak to můžou udělat, jejich psychika už se i tak odráží na Amy a prostě tam zůstat nemůže.

Touto cestou hledáme nové páníčky, kteří si budou 100% jisti, že mají o prťavku zájem, nedovolíme další duševní rozpoložení.

Amy je kastrovaná a báječná psí ženská, nachází se u Brna, kam je možné se na ni dojet podívat.

Případným zájemcům předám kontakt na majitele.

 
 
 
 
6.7.2018
 
Prosíme turisty jděte pěšky, vemte si bus, taxi, tuktuk cokoliv...jen nepodporujte týrání.
 Děkujeme.
 
 
 
 
 
 
3.7.2018
 
Kopírujeme žádost o pomoc pro Azyl Tylda. 
PROSBA O POMOC A PODPORU 
Za poslední dva měsíce jsme často navštěvovali veterinární kliniku, kam vozíme vážné případy a kde nám vždy vyjdou vstříc a našim svěřencům věnují mimořádnou péči. A teď přišla za toto období za ošetření celkem 6 pejsků souhrnná faktura na 11 146,- Kč 
Stav našich finančních rezerv se blíží k nule, úhrada faktury pro nás zatím je aktuálně neřešitelný problém. Bez Vaší pomoci a podpory to nezvládneme.
Moc prosíme o pomoc !!! 
Pokud byste chtěli našim chlupáčům přispět jakoukoliv částkou, prosíme využijte náš transparentní azylový účet č. 2401175484/2010 a do informace pro příjemce napište Faktura. 
Každá korunka pomáhá! 
ZA NAŠE PEJSKY VŠEM MOC DĚKUJE MAROD ŠPICÍK 
 
 
 
 
28.6.2018
 
Jsem na něj pyšná! Dáreček se tak má!
Miluje plavání a to je na jeho bolavé klouby nejlepší rehabilitace. Protože ale nestačil s dechem a rodinka pro něj skákala do vody, pořídili mu plavací vestu,aby mohl brouzdat rybnikem jak jen chce. 
Děkujeme Kristýně a Martinovi za to,jaký krásný život se vší parádou Dárečkovi dáváte.
 
 
 
 
 
 
 
11.5.2017
 
Díky Vám všem, kteří nás podporujete ,a díky úžasné Monice Kodejšové Adamíkové a jejímu krásnému projektu “dárkování”, můžeme pomoci pejskovi Arthurovi, který přestal chodit. Zakoupili jsme další invalidní vozík přímo na míru od firmy Monty. Děkujeme, že pomáháte.

2800328417 / 2010

KS: 0008
Z.S. za práva zvířat - příspěvek na vozík pro Arthura

 

 
 
10.5.2018
 
Andy, krasavice zrzavá stále hledá milující domov...Potřebuje trpělivého člověka,kterému bude důvěřovat a nebude na ni spěchat. 
Je to láska, 7kg oddanosti.
Volejte 733 708 702, Ivet
 
 
 
 
 
5.5.2018
 

Přinášíme report z dnešní 2.veselské voříškiády!

Maya, která přišla o nožičku a je adoptovaná od nás má jasné 1. místo - je to úžasná a veselá holka ( a taky sakra vyrostla ).

Holky Bella a Deva naší Jitky a Viky si také na stupně vítězů několikrát vyskočily.

A nakonec nejlepčííí zpráva, že nalezený labík našel nové páníčky jupí,jupí, jupí 

Jsme vděčné,że jste s námi a moc děkujeme za to,že od vás dostáváme pravidelné zprávy a fotky našich adopťáčků.
Díky!

 
 
 
4.5.2018
 
Pamatujete na Václava,který zachránil Ronnyho před tyranem? Přejeme si více takových andělů!
 
Městský útulek pro zatoulaná zvířata Děčín:
"Dnes měl Ronýsek velmi milou návštěvu.  Do útulku se za ním přišel opět podívat jeho zachránce Václav Němeček. Václav je skvělý člověk, známe ho mnoho let a protože chceme, aby měl na Ronnýska i on památku, věnovali jsme mu obraz Ronnyho od malířky Evy Brown (samozřejmě s jejím nadšeným souhlasem). Myslíme si, že především jemu tento obrázek patří. Díky jemu Ronny totiž žije." 
 
(foto: Útulek Děčín)
 
 
 
 
 
2.5.2018
 
Krásný zrzavý kocourek hledá ty nejlepší páníčky! 
Jeho majitel ho už nechce, dal ho do kravína, ale tam zůstat nemůže. Není ani vhodný na ven. Absolutně se nebojí aut a dalších nebezpečných věci. Je mu přesně rok a žil pouze v bytě. Umí chodit na kšírech a hygienu zvládá na jedničku. Nevíme, jak to má s ostatními kočkami (žil doposud jako jedináček), zatím není vykastrovaný. K lidem z počátku bázlivý ale hodný. Pak veliký milouš. Kocourek půjde do nového domova na adopční smlouvu, bez adopčního poplatku. 
Volat můžete na tel. 725804386 
 Děkujeme!
 
 
 
 
16.4.2018
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
(zdroj: FB - STOP týrání - tvrdší tresty)
 
 
 
 
13.4.2018
 

Přátelé zvířecích duší, máme na Vás prosbu. Obrátila se na nás slečna, potřebuje pomoct při hledání domova pro jednoho dědouška. Tak tedy ....

Najde se tady někdo, kdo by adoptoval pejska? Je to staroušek, má cca 12 let, je moc hodný, poslouchá, umí chodit na vodítku, jen je trošku vystrašený.
Majitel ho několikrát vyhodil na ulici a už ho nechce. Domluvili jsme se s ním, že ho odvezeme na veterinu a pokusíme se najít nový domov. Jenže, po pár dnech vše jinak a nechal ho odvézt do útulku v Berouně.
Bohužel již pejska mám a do pronajatého bytu už dalšího vzít nemohu, proto zkusím štěstí tady. Můžete mu někdo na stará kolena poskytnout lásku, péči a teplo domova ?
Klidně ho kamkoliv zavezu, přidám pytel granulí, cokoliv....

Pokud by se Vám pejsek líbil, kontaktujte mě, prosím, na tel č.: 775 131 027. Mockrát děkuji, Lucie Wolfová

 
 
 
2.4.2018
 
Tak v první řadě chceme popřát krásné Velikonoce! A poté chceme poděkovat za veškerou pomoc za uplynulý měsíc BŘEZEN. Měli jsme opět hodně pejsků a kočiček, ale všichni kromě Edíka, našli tento měsíc nový domov. Ze srdce děkujeme. 

Finanční pomoc:
Marta Mecková 300,-
Zuzana Bláhová 1000,-
Dárkování 2000,-
Marek Houska 100,-
This One s.r.o. 500,-
Martina Rendlová 200,-
Marek Houska 100,-
Jindra Kopecká 200,-
Tomáš Moudrý 200,-
Martin Šula 500,-
Vendy Trachtová 300,-
Zdeněk Mareček 200,-
Kristýna Kadlčíková 300,-
Alexovi 100,-
Jana Vostárková 250,-
Marek Houska 100,-
Ivana Kyselková 100,-
Lucie Šedová 50,-
Michaela Vallová 200,-
Marek Houska 100,-
Kateřina Horáčková 1000,-
Anonymní dárce 500,-
Dagmar Kakosová 2000,-
Berkovi 5000,-
Akce Čínský Nový Rok 1342,-

Materiální pomoc:
Miškovčíkovi - Veretinární granule pro podvyživené psy
Monika Myslivcová - věci do aukce
Adéla Nečas - pelisek pro psy
 
 
 
 
29.3.2018
 
aktualizace: ADOPTOVÁN
 
Jestli někdo potřebuje opravdu hodně lásky, tak to je tenhle kluk (švýcarský honič). 
Je mu 5,5 roku, ale už se na něm podepsalo chování lidí. Bude mu dobře u někoho doma (rozhodně ne do kotce). Rád se vyběhá, pomazlí a zabere gauč. Ostatních psů si nevšímá. Je to spíš bojínek.
Kontakt:  608 028 063
 
 
 
 
10.3.2018
 
Na FB probíhá první letošní aukce!
 

 

Pokud se chcete zúčastnit, navšivte náš facebookový profil, kde kromě dražených věcí naleznete i pravidla aukce.
Děkujeme, že pomáháte!
 
 
 
7.3.2018
 
Narodil jsem se na statku, kde se štěňata i koťata topila. Já měl štěstí jako jeden z mála, protože mě si všimli nějací lidé, kteří na statku pomáhali, a tak jsem se z toho koncentráku dostal živej. Jenže jak už to v psím světě bohužel chodí, zase přišla smůla a musím pryč. Je mi teprve 10 měsíců, takže jsem ještě malej kluk, žádnej drsňák a je mi do breku. Miluju hodné děti a rád si hraju a běhám. Mám taky rád teplo, venku bych nevydržel. Tuhle jsem koukal z okna, jak v těch mrazech leží sousedovic pes u boudy a klepe se jak osika, bylo mi ho hrozně líto. Trochu se bojím, abych tak nedopadl. Budu věrný jako pes za dobrý domov. 
Děkuji Vám 
Sorbík
Tel.: 608 028 063 (Tábor)
 
 
 
 
4.3.2018
 
Tak tomu neuvěříte. Já měl fakt kliku. V pátek se ozval sympatickej pán a v sobotu už si mě vezl domu až do Chebu. Mám nový domov, chápete to? Slibuji na svou čest, že už to nepokazím. Páníček je boží a jsme skoro stejně velcí. Prostě to byla láska na první pohled. Mám tu i dva psí kámarady. Pletou se mi sice pod nohama a říkají si šéfíci, ale my to dáme. Děkuji, že jste mi drželi palce. 
S láskou Váš Marley
P.S. Soni, moc ti děkuji, že jsi se o mě postarala. Budeš mi chybět.
 
 
2.3.2018
 
Naše kamarádka Terka našla tohoto psího drobečka (nejspíš tyraný). Budeme pomáhat s hledáním nového domova. 
 
 
 
1.3.2018
 
HLEDÁ SE NOVÝ DOMOV!
 
Zde je ta druhá fenka,o které jsme se zmiňovali ve spojení s fenkou Sárou.
Jak je vidět na fotkach je dost plachá a podmínky otřesné. Sára jede na víkend na zkoušku do nové rodiny, pokud to vyjde a zůstane v novém domově, tak se ihned vyzvedne tato chuděrka .
 
 
 
 
1.3.2018
 
PODĚKOVÁNÍ ZA ÚNOR
 
A je další měsíc za námi. Únor byl převážně úspěšný až na pár vyjímek.
Domov našli všichni ohaříci, Donna, Dáreček i Kaštan. Naše Iveta Zalabová odvedla obrovský kus práce, aby všechny kostřičky vypiplala a pomazlila. Díky Ivet ..skvělá práce
 Domov také našlo všech 7 štěňat od ovčandy Terky. Ty zase vypiplala naše Gabriela Příbrská Balatá. Terka má také svůj domov. A místo toho, aby si Gabča odpočinula po dvouměsíční psí mateřské, tak si jednoho pošuka nechala. Takže Gabi díky ze srdce.
Další domov našla dvě koťata. Jedno v Táboře a druhé v Budějkách. Děkujeme našemu kočičímu tátovi panu Kaprálovi, který se o všechny kočičí nalezence stará.
Šárka zajistila všechny odvozy, převozy a organizační věci. Helča řeší týrané pejsky z Chomutova. A Marťa sháněla sponzory a zastoupila nás na akci Čínský nový rok ve znamení psa. Prostě všichni makají naplno.
No a v neposlední řadě chceme moc poděkovat všem holkám ze Srdeční záležitosti a Dočasky De de, že vždy pomůžete, když máme plno a o pár “kousků” nám odlehčíte.
 
A teď bez Vás, bez kterých bychom to nemohli dělat.
Finanční a materiální příspěvky za únor;
Irongate s.r.o. 3000,-
This one s.r.o. 500,-
Marek Houska 100,-
Jiří Oktabec 200,-
Martina Rendlová 200,-
Marek Houska 100,-
Jindra Kopecká 200,-
Tomáš Moudrý 200,-
Martin Šula 500,-
Martin Fojt 1000,-
Zdeněk Mareček 200,-
Vendy Trachtová 300,-
Kristýna Kadlčíková 300,-
Alexovi 100,-
Jana Vostárková 250,
Marek Houska 100,-
Ivana Kyselková 100,-
Lucie Šedová 50,-
Míša Vallová 400,-
Marek Houska 100,-
Naďa Cihlářová -prostěradla
Iveta Kubátová- psí oblečky
Olga Krejčí - velká várka granulí
Pan Plhal, Saloos sro- granule 
Michaela Pospíšilová - zimní obleček pro Dara. 
Děkujeme!
 
 
28.2.2018
 
Tak Sára byla na procházce se psím kamarádem Fidem,po seznámení úplně bez problémů. V klidu přijde i na zavolání. Čeká ji kontrola na veterině, ostříhání dlouhých drápků, a pokud bude v pořádku i očkování . Po procházce dostala napapat a šla odpočívat.
 
 
 
28.2.2018
 
Tato fenka, nejspíše pitbullka, věk max.4 roky, k lidem hodná,k ostatním pejskům zatím nevíme,je zavřená takhle jak vidíte. Hledá dočasný nebo stálý domov. Nachází se kousek od města Most , a majitelé ji dají komukoliv, prostě ji nechtěji. V těchto mrazech musí opravdu trpět. Kamarád ,co ji tam našel,ji ihned nakrmil. Prý ji popr.někam přiveze a koupi ji krmení.
Pak kousek dále je ještě jedna fenka asi americký buldok, te se také budeme snažit najít dočasný nebo trvalý domov ( k té dodáme foto později ). Prosíme o pomoc s hledáním domova. Informace budeme doplňovat.
Kontakt k případné.domluvě - tel. :720 026 021
 
 
 
 
23.2.2018
 
Dnes se chceme pochlubit s Kirou... Přijela do dočasky jako malé špinavé zablešené čepírko.
 
No a dneska už je z ní krásná slečna. Díky Míšo!
 
 
 
 
23.2.2018
 
Když ráno vstanu, sedí u mé postele a koukají na mě svým vděčným pohledem. Nevím jak jim říct, že jsou tu jen dočasně i přesto, že jsou tu už několik měsíců, nevím jak jim vysvětlit, že ten koho tak milovali, s nimi už nemůže být. Čekají u dveří každý den, když se vracím z práce. Vítají mě, radují se a říkají svým pohledem, děkujeme. O víkendu spolu lítáme po loukách a já vidím tu opravdovou radost z každého okamžiku. Hladím je a cítím, že asi tuší, že tu nejsou nastálo. Moc mi záleží na tom, aby už jim někdo mohl konečně říci “holky tady jste doma, už napořád” Prosím pomozte mi najít člověka, který to těmto dvěma čistým duším bude moci říct.
Základní info;
Křízenky, matka s dcerkou 
Boheme a Gaia
7 a 9let

psy ok, fenky nic moc, kočky ne, lidi ok :-)
 
Info pouze na tel. 608 028 063
 
 
 
 
19.2.2018
 
Kaštánek jede domů!
Díky Davide a vám všem za obrovské sdílení a zájem!
 
 
 
 
18.2.2018
 
Kaštánek stále po několika zrušených rezervacích čeká na svou novou rodinu!
Německý krátkosrstý ohař, mladý, krásný, učenlivý...
tel.: 724 207 501
 
 
 
 
4.1.2018
 
Dnes jsme se Šárkou a psí vozíčkářkou Lukou na Českém rozhlase Rádio Junior povídaly o hendikepovaných zvířatech.
Záznam najdete zde:
 
 
 
 
 
3.1.2018
 
Nastala čekaná chvíle, je to tu.! Představujeme vám naše nádherná štěňátka od překrásné Terinky.
 
 
kluci Timon, Tarzan, Thor a Tyrex VOLNÍ
holčičky Trixie, Tequila a Tiara REZERVOVANÉ
 
 
 
 
 
1.1.2018
 
Přátelé, při 1. dni nového roku máme k adopci 2 vystrašená koťátka,asi 2 měsíční. Měli ještě 2 sourozence, ale ani nechtějte vědět, jak dopadly jejich životy.
Díky úžasné Vendy jsou v bezpečí a čekají na náruč plnou lásky.
Velmi děkujeme za sdílení a přejeme lásku všem vám úžasným.
 
 
 
 
31.12.2017
 
Míša Miška Mišulka má od dnešního dne nový Domov!
Úžasní manželé vždy rádi zachrání psí dušičku a my jim moc děkujeme.
Míša zůstává ve Veselí.
 
 
 
29.12.2017
 
Na sklonku roku rozšířily náš tým dvě dámy - Iveta a Martina.
 
 
 
 
28.12.2017
 

Štěňátka od Terinky už koukají!

Tak je Gabča označila rozlišovacími obojky. Terinka si konečně může i na chvilku odběhnout na prochajdu. 
Hodně se nás ptáte, co nejvíce potřebujeme a jak můžete pomoci, tak jsme udělali krátký seznam věcí, které by se nám moc hodily jak pro štěňátka, pro Teri, ohaříky Donnu a Dárečka, pro zachráněnou psí rodinku, pro kočičí partu a všechny naše trvalé psí a kočičí svěřence.

-hračky pro psy (nejlépe nezničitelné, provazy atd)
-granule Farmina convalescence
-granule pro kočky Brit
-kapsičky pro kočky
-savé podložky
- oleje (lososový, lněný, ostropestřec, můžete nakoupit na 4nohy)
- odčervení pro štěňátka (drontal junior susp.)
- konzervy (Max deluxe, sokol, 800g hovězí)
-deky (nepotřebujeme peřiny ani povleceni)
-seno (krmné)
Moc děkujeme.

 
 
 
 
28.12.2017
 
Vypadá to, že štěňátka, bílý Samík s černým bráchou a ségrou nemají problém najít domov, ale stále tu je jejich maminka s dvěma kámoši. Maminka je celá bílá, malinká, moc hodná, chtěla by se mazlit a pusinkovat, jsou jí cca 3roky. O jejích kamarádech toho zatím moc nevíme, ale postupně zjišťujeme. Všichni patří pánovi, co přišel o střechu nad hlavou a o pejsky už se nemůže starat. Pokud by mohl někdo nabídnout dočasnou péči ,budeme vděčni.
Tel. : 608 028 063
 
 
 
23.12.2017
 

Když máme zítra ten štědrý den, tak bychom moc rádi poděkovali Vám všem za Vaši štědrost po celý tento krásný rok 2017 , kdy jsme díky Vám mohli pomoci, obrovskému množství jak týraných, tak opuštěných, nechtěných a také nemocných zvířat.

Chtěla bych od srdce poděkovat pěti úžasným ženám, díky kterým jsme tak bezva tým.
Šárka Polotňanko
Gabriela Příbrská Balatá
Helena Požárková Dušková
Martina Pokyová
Iveta Zalabová
a naší webmasterce Kateřině Maňhalové
Díky holky.....Vaše Káťa

Zde jsou uvedeny prosincové příspěvky materiální i finanční pro naše dva týrané prosincové ohaříky Donnu a Dárečka a fenku Teri se 7 trpaslíky...děkujeme!

Luboš Hajný (hladovypes.com) - konzervy pro nabrání svalové hmoty a oleje pro kvalitu srsti
Petra Cífková - superpémiové granule
Helena Požárková Dušková - deky a savé podložky
Jana - dobroty pro Terinku a rozlišovací obojky pro štěňata
Míša Vallová - pamlsky, hračky a obojky
Zuzana Syrová - deky pro pejsky
ateliér Hnízdo - keramická kočka do aukce, finanční sbírka
Vendula Trachtová - věci do aukce
Marek Houska 100,-
Kristýna Kadlčíková 300,-
Karolína Jelínková 1000,-
Jiří Oktabec 200,-
Dana Kučerová 50,-
Marek Houska 100,-
Martina Rendlová 200,-
Ing. Marie Tulisová 2000,-
Komárek Kopecká Jin 200,-
Tomáš Moudrý 200,-
Šárka Kulhavá 200,-
Ivana Kyselková 100,-
Martin Šula 500,-
Linda Kovačicová 1000,-
Zdeněk Mareček 200,-
Vendy Trachtová 300,-
Alexovi 100,-
Monika Poludová 200,-
Kateřina Schneiderová 500,-
Zuzana Bláhová 2000,-
Iva Mikulášková 300,-
Jiřina Hanzlová 400,-
Anonymní dárce 200,-
Lenka Kavková 200.-
Aneta Benešová 600,-
Eliane Hejnalová 500,-
Pavlína Košťálková 2000,-
Jana Škorpíková 1000,-
Veronika Pavelková 250,-
Marek Houska 100,-
Jana Vostárková 259,-
Lucie Šedová 50,-
Michaela Nedvědová 500,-
Vít Plhal (Salus Medical Děčín) 600,-

 
 
 
20.12.2017
 
Holčičky jsou stále v péči naší hodné dočaskářky Magdy. Pořád jsme doufali, že na Vánoce už budou mít nový domov. I přesto, že se snažíme být pozitivní, tak už pomalu přestáváme věřit. Holky měly obrovské sdílení, ale ani jeden zájemce. Jsou to opravdu úžasné a pohodové fenky, 7 a 9 let. Stále plné energie a zdravé. 
Kontakt:  608 028 063
 
 
 
 
17.12.2017
 
Dnes jsme měli opět náročný den...takový, který zvládnete, pouze pokud jste tým a máte kolem sebe skvělé lidi. A jedním takovým skvělým člověkem je naše nová dočaskářka Iveta Zalabová. Přijali jsme dva německé ohaře ve velmi špatném stavu. Ivet, která od nás v minulosti adoptovala ohařku Izzy, jim připravila pokojíček, zatopila a pořídili jsme spoustu krmení a doplňků pro podvyživené psy...budou to opravdu potřebovat. 
Klučík jménem Dar je 7 let starý, je velice podvyživený a odevzdaný. Vypadá to, že je přinejmenším nahluchlý, ale to potvrdíme až po vyšetření. 
Fence Donně je 1,5roku, přesto jak je hubenoučká je celkem živá. Evidentně už po štěnátkách. Teď je čeká hodně odpočinku a pomalinku, postupné krmení.
Jakákoliv finanční i materiální pomoc pro tyhle dva ohaří drobečky nám moc pomůže. 
Děkujeme!
 
 
 
7.12.217
 
Dnes by Vám chtěla za všechny pejsky poděkovat fenka Daisy, na kterou jste posílali finanční příspěvky. Daisy se po léčbě (která se momentálně vyšplhala na 10300kč) velice zlepšila, vrtí ocáskem a těší se na procházky. Její rodina by prostřednictvím našeho webu chtěla také poděkovat. Vzkazují, že díky Vám všem budou mít moc krásné Vánoce. Děkujeme za všechny
listopadové příspěvky, jste úžasní a díky Vám je zachráněn další pes.
Míša Dřevová 100,-
Marek Houska 100,-
Martina Rendlová 200,-
Dana Kučerová 50,-
Míša Fučíková 500,-
Kristýna Kadlčíková 300,-
Marek Houska 100,-
Komárek Kopecká Jin 200,-
Tomáš moudrý 200,-
Martin Šula 500,-
Vendy Trachtova 300,-
Zdeněk mareček 200,-
Šárka Kulhavá 200,-
Ivana Kyselková 100,-
Alexovi 100,-
Jindřich benák 100,-
Romana Mazačová 100,-
Jana Vostárková 250,-
Z. Michalová 1000,-
Karolína Nováková 100,-
Daniel Kadlček 100,-
Dana Šebková 150,-
Barbora Kašparová 100,-
Marta Bárová 400,-
Martina Boudná 200,-
Anonymní dárce 200,-
Jitka Boháčová 800,-
Hana Hůlková 300,-
Lucie Vacková 300,-
Monika Smekalová 300,-
A. Schwedtová 300,-
Lucie Šedová 50,-
Marek Houska 100,-
Petr Simak 500,-
Blanka Jilemnická 200,-
Markéta Řeháková 500,-
Blanka Reissnerová 1000,-
Marek Houska 100,-
Marek Houska 100,-
1.nezisková, charitativní skupina s produkty YCandle - pro opuštěná zvirata 1935,-
 
 
 
 
 
26.11.2017
 

Tak pořád jsme tu, pořád čekáme, jestli si nás někdo zamiluje. Páníčka už jsme neviděly od té doby, co nás našly holky, ale aspoň jsme se s ním mohly rozloučit. Teď nás prý čeká nový život. Moc chceme zůstat spolu. Tak jako to bylo vždy. Jsme úplně zdravé, 9 a 7 let. Tomu, kdo si nás vezme, darujeme srdce a budeme věrné a jediné, co si přejeme, abychom už mohly zůstat napořád. Moc prosím za sebe i mojí dcerku.

Gaia a Boheme
Kontakt: 608 028 063

 
 
***
 

STARŠÍ ZPRÁVY BYLY PŘESUNUTY DO ARCHIVU AKTUALIT 2017