Zvířata k adopci 2019

 

DASTY

Roční nádherňák

 

Nalezený před půl rokem, majitelka si ho nechala, ale už na něj nemá čas a šoupla ho k babičce na dvorek. Sice mu tam nic nechybí, ale ....
Dasty je moc hodný a mazlivý pejsek.
Komu chybí parťák v rodině?

 

Mariánské Lázně !
info 724 616 613 Jitka

vážným zájemcům předáme kontakt

 

THOR

Stále nemá domov! jak je to možné? Je to tak chytrý kluk, ještě vlastně štěně. (Věk 1 rok) 
Nikdy nikomu neublížil, nikoho nezradil, naopak je to věrný, milující kluk co potřebuje své doma!

Vánoce a silvestra prožil u nás v dočasné péči. Co zbytek roku? Najde se pro něj ten nejlepší pán a už ho neopustí? 
Více informací o Thorovi na čísle 725804386. 
Gabča 

 

ANDY

Andy stále v dočasné péči! Má za sebou obrovský kus cesty a práce. Pohodářka s duší štěněte,aktivní.Zvyklá ve smečce,ale nejraději si užívá domácí pohody se svým člověkem...chytrá holka,poslušná, hlídá si svoji zahradu.Kastrovana, asi 2 roky,zachranena z nevhodných podmínek.

Vysočina, pouze. tel. 733 708 702

díky Ivet

 

OČIČKO

Kocourek, který byl se svými sourozenci nalezen v igelitce na stromě :-(
po skoro 2 letech nemá ten pravý " domov", proto mu chceme pomoci najít ten Nej!

Zde info o něm :
Očičko dostal jméno podle nemocného oka. Léčíme ho doteď, protože jakkoli je kocourek hodný, hravý a přátelský, lidské ruky se stále, i po takové době v depozitu, bojí. Proto depostrejda využije každé příležitosti, kdy se povede Očička odlapit a očko mu maže. Očičko nemá naprosto žádné problémy s ostatními kočičáky. Moc rád spí na posteli na dosah ruky depostrejdy, ale pohladit a pomazlit se nenechá. Doufáme, že jednou se Očičko svého strachu zbaví... Je velmi čistotný a chutná mu vše.

Kontakt pro zájemce – 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

 

AIDA 

JE ZÁVAZNĚ ZAMLUVENÁ
Miloučká Aida hledá domov nebo dočasnou péči. Je to teprve 5ti měsíční malá hodná holka a už ji někdo vyhodil u silnice, kde ji hned vzápětí srazilo auto. Aida měla velké štěstí a přežila. Od 19.1. bude mít sbalený kufřík a může bydlet a dělat radost třeba právě u vás. 
Kontakt 608028063

 

 

LEOPOLD

ZÁVAZNĚ ZAMLUVEN

Nový domov hledá Leopold, skoro 2 letý anglický buldok s PP. Leo je poslušný , hodný , oddaný pes. Bohužel v poslední době začal napadat majitelku a to pouze při pokusu zapnutí vodítka a také vznikají neshody s druhým psem v domácnosti. Proto budeme hledat zkušeného a trpělivého páníčka nebo paničku se zkušenostmi jak laskavě, ale důsledně zvládnout puberťáka. 

Více info na tel. 777 27 83 44.