kauza KLETEČNÁ


Tato kauza trvala téměř 3 roky a bohužel se nepodařilo zachránit úplně všechna zvířata. Ze zoo koutku Kletečná od "zvířecího táty",  ze kterého udělala televize Nova mediální hvězdu a milovníka zvířat s celkovým počtem zvířat cca 1500, jsme odvezli přes 40 týraných psů a týranou kobylku. Pejsci přežívali ve velmi špatných podmínkách, byli špatně živeni a často fyzicky týraní. Kobylku Elišku jsme odvezli do Domova pro koně, kde se o ni starala Patricie Petříková doslova 24 hodin denně. Kobylka svůj boj po 3 měsících vzdala, ale odešla spokojená s tím, že poznala,  co je to láska. Ladislav Váňa a jeho místo utrpení pro zvířata bylo nesčetněkrát hlášeno na veterinární správu a na město Humpolec, ale bez větších změn či sankcí. Tento člověk ve své činnosti dále pokračuje a my stále usilujeme o zrušení tohoto "koncetračního tábora pro zvířata".

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit o tom, že zvířata žijí mírně řečeno v nevyhovujících podmínkách (pro zvětšení stačí foto rozkliknout).

Pokud máte nějaké informace, které by nám mohly pomoci k ukončení jeho činnosti nebo alespoň k pokutě od KVS, moc prosíme nahlaste nám tyto skutečnosti - můžete i anonymně.

Děkujeme, že pomáháte.

fotogalerie KLETEČNÁ